Інтерактивна гра до Дня Соборності України (9-А клас)

Флешмоб “Я люблю Україну”

“Ланцюг Єдності”

Пазл “Карта України”

22 січня українці святкують 100-річчя Соборності України. До різноманітних заходів, проведених в школі на честь свята, приєдналась і шкільна бібліотека. В ній організовано книжкову виставку-інсталяцію “З Україною в серці”,а для учнів 8-В класу бібліотекарем Потапенко О.О. проведено історичний хронограф “Виборена самостійність та соборність України”, на якому учні дізнались про значення слова “соборність”, переглянули відео про проголошення Акту злуки та з інтересом слухали розповідь про боротьбу укранців за об’єднання та соборність України. На цьому заході діти приєднались до всеукраїнського флеш-мобу, присвяченому дню Соборності, під пісню А.Кудлай “Рідна Україна” взялися за руки та створили символічного ланцюга єднання України.

Виховна година “День Соборності України” (7-Б)