Матеріально-технічна база

Для забезпечення навчально-виховного процесу із дотриманням діючих нормативів школа має 13 кімнат початкової школи та спальню, кабінет релаксації, 18 навчальних кабінетів, 2 кабінети інформатики,  2 спортивних зали, актовий зал, бібліотеку, майстерні технічної та обслуговуючої праці, стадіон зі штучним покриттям. Забезпечується створення в школі необхідних умов для роботи підрозділів організацій громадського харчування і медичних закладів, контролюється їх робота з метою охорони й зміцнення здоров’я учнів та працівників школи. Спільно з профспілковим комітетом школи та батьками учнів вживаються заходи щодо покращення організації харчування, асортименту продуктів, створення умов для якісного приготування їжі в їдальні та щодо покращення медичного обслуговування та оздоровчої роботи в навчальному закладі.