Тиждень англійської мови

Згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 22.11.2016 №1/9614, листом Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 24.11.2016 №02-15/1683 «Про проведення «Тижня англійської мови», спільно з Британською Радою в Україні та громадською ініціативою «GoGlobal» у рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні, з метою популяризації англійської мови в Україні, з 12.12.16. по 16.12.16. в школі був проведений Тиждень англійської мови.

14 грудня 2016 року оголошено всеукраїнським  Днем англійської мови «Shakespeare Day».

Вчителі та учні приймали активну участь у проведенні тижня: Калашник Т.А. та Сайдан В.В. провели інтерактивну гру «W. Shakespeare:  his life and work” ,   Тарасенко Т.О.  – урок SpeakingClub: “Friends of  Shakespeare”, Кайгурська О.Ю.  – урок  «Famous English Writers”, Вєтрова Н.І. – урок  “Шекспір – видатний англійський письменник”