День толерантності

18 листопада 2013 року в школі пройшов День толерантності під гаслом : «Ми різні, але всі потрібні!», основною метою якого було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток емпатії, розуміння проблем оточуючих людей.В рамках тижня були проведені конкурси малюнів “Ми разом! Ми друзі!”, плакатів “Планета толерантності”, міні-творів “Толерантна людина – це…”, віршів “МИстецтво жити разом”.Представники учнівського самоврядування організували та провели для учнів початкової школи  інтерактивні ігри “Подай руку дружби”, “Дерево дружби”, “Планета толерантності”, “Малюємо радість спілкування”. Учні 10-х класів провели модельне засідання ООН на тему “Толерантність у нашому суспільстві”. Протягом дня в школі працювала почта “Лист дружби” завдяки якій усі бажаючі змогли надіслати листа зі своїми побажаннями небайдужим їм людям.