З 08.11.2021р. освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 1-11-х класів

Шановні батьки!

На виконання рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області (протокол від 04.11.2021 №33), відповідно до рішення педагогічної ради від 05.11.2021р. освітній процес в закладах загальної середньої освіти з 08.11.2021р. організується  з використанням  технологій дистанційного навчання.

Необхідність організації освітнього процесу в дистанційному режимі пояснюється погіршенням епідеміологічної ситуації в місті. З метою попередження поширення захворювання на COVID-19, недопущення епідемічних ускладнень серед здобувачів освіти та працівників закладу освітній процес в усіх класах буде проводитись дистанційно. Навчальні заняття будуть проводитись за розкладом на єдиній для школи  інтернет-платформі G Suite for Education.

Сподіваємось на покращення епідеміологічної ситуації і на повернення дітей до навчання в школі.

Директор школи                                            І.В.Бисько