Проект “Молодь дебатує”

Вже п’ятий рік поспіль школярі України приймають участь у проекті «Молодь дебатує». Цього року його учасниками стали учні 70 шкіл 20 областей України. Реалізацію проекту взяла на себе партнерська організація Internationales Haus Sonnenberg, яка сприяє міжнародному співробітництву та демократичній освіті. В Україні проект підтримує організація «SMART-освіта». Проект проходить за фінансової підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини. Втретє Запорізька ЗОШ № 38 приймає Міжрегіональний турнір дебатного проекту «Молодь дебатує» в Україні. За путівку до Всеукраїнського напівфіналу змагалися учні і учениці Дніпропетровської та Запорізької областей. В залі вітали учнів м. Запоріжжя та пгт. Сольоне. З радістю сприйняли учні і вчителі школи звістку про те, що перемогла у Міжрегіональному турнірі учениця 11 класу ЗОШ № 38 ЧУЙКОВА КАТЕРИНА, яка вийшла в наступний раунд проекту. Вітаємо Катерину, пишаємося перемогою і бажаємо успіхів у майбутньому.