Організація освітнього процесу з 16.11.2020

Шановні колеги та батьки учнів нашої школи!

Як і раніше у нас з вами два приіоритетні завдання: зберегти здоров’я учасників освітнього процесу і якість освіти. Адміністрація нашої школи робить все, щоб освітній процес не переривався.

Для забезпечення виконання освітніх програм в повному обсязі і збереження здоров’я учасників освітнього процесу, школа с 16.11. 2020 року буде працювати в змішаному режимі навчання з використанням технології дистанційного навчання.

Так по зеленому тижню в очному режимі будуть працювати (приходити до школи) – 5,6,7 класи. 8,9,10,11 – працюють дистанційно (вдома). Потім класи змінюються. На червоному тижні: 5,6,7 – працюють дистанційно (вдома). 8,9,10,11 – навчаються очно(приходять до школи). Навчання відбуватиметься за розкладом. Класи будуть знаходиться в своїх навчальних кабінетах.

Просимо застосовувати засоби індивідуального захисту під час очного режиму роботи і дотримуватись епідеміологічних вимог(діти заходять до школи в масці, під час уроку її знімають). Дистанційне навчання відбуватиметься на платформі Google for education. Бажаю всім здоров’я і прошу з порозумінням віднестися до ситуації яка склалась в країні.