Набір учнів до 1-го класу!

Шановнi батьки!

Приймання заяв батькiв для зарахування дiтей до перших класів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 триватиме з 02.06.2020 р. по 10.08.2020 р, за попереднiм записом за тел. 7075427, 7075429 для пiдготовки графiку органiзованого прийому громадян. Заяви у закладі освiти приймаються виключно у батькiв, без присутностi дiтей.

Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:

– копiя свiдоцтва про народження дитини;

– оригiнал або копiя медичноi довiдки за формою первинної облiкової документацiї № 086-1/о «Довiдка учня загальноосвiтнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профiлактичного огляду» (далi медична довiдка);

– iншi документи, якi пiдтверджують право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освiти.

У разi вiдсутностi оформленої медичної довiдки подаються вищезазначенi документи, а в заявi зазначається зобов’язання батькiв оформити медичну довiдку та надати до закладу освіти в термін до 10.08.2020 р.

Звертаємо Вашу увагу на необхiднiсть наявностi документу, що засвiдчує особу заявника.

З метою дотримання протиепiдемiчних заходiв в закладi освiти для приймання заяв буде видiлено окреме мiсце. Для уникнення скупченостi громадян приймання заяв буде здiйснюватись вiдповiдно до заздалегiдь складеного графiку.

Для попередження поширення на територiї Украiни гострої респiраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепiдимiчних заходiв, в тому числi соцiальноi дистанцiї.

Нагадуємо, що вiдповiдно до постанови Кабiнету Miністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобiгання поширенню на територiї України гострої респiраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапiв послаблення протиепiдемiчних заходiв» забороняється перебування у громадських будинках i спорудах без вдягнутих засобiв iндивiдуального захисту.

З повагою,

директор ЗЗСО № 38  Бисько І. В.