Німецько-український проект “Молодь дебатує”

З вересня 2016 року загальноосвітні навчальні заклади України беруть участь у німецько-українському проекті «Молодь дебатує». Цей проект за підтримки загальнонімецького дебатного руху «Jugend debattiert» та Міністерства закордонних справ Німеччини.

Проект спрямований на розвиток демократії через навчання молоді не тільки грамотно відстоювати власні погляди, але й поважати позицію  співрозмовника/-ці, дискутуючи на суспільно важливі теми.

05 грудня 2019 року  в Запорізькій ЗОШ № 38 відбувся міжрегіональний турнір німецько-українського проекту «Молодь дебатує».  В турнірі приняли участь навчальні заклади Дніпропетровської, Запорізької, Донецької та Харківської областей.

Чуйкова Катерина, учениця 10-А класу, гідно представила нашу школу на дебатному турнірі.