Зустріч з письменницею С.Ю.Кушнір

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який цього року проходить під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня», бібліотекарем школи Потапенко О.О. у співпраці з вчителем Гринь Н.О. була організована зустріч учнів 7-А та 7-Б класів з запорізькою письменницею та поетесою Кушнір Світланою Юріївною. Автор розповіла про своє життя, як вона почала писати, звідки бере натхнення для своїх віршів та оповідань та показала видані книжки з її творами. Були зачитані рядки поезії  та уривки з прозових творів, у веселій формі пограли у гру «Буріме», з захопленням підбирали рими до слів. Діти з цікавістю слухали розповідь та вірші  поетеси, зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері, а шкільна бібліотека отримала від автора у подарунок книжку з її творами.