Гвардійці 23-ї бригади провели урок мужності

6 лютого військовослужбовці 23-ї окремої бригади, а також курсанти Національної академії НГУ, які проходять військове стажування бригаді, провели урок мужності для учнів старших класів Запорізької школи № 38. Гвардійці розповіли про завдання які покладено на Національну гвардію України, порядок проходження служби, матеріально-технічне забезпечення військ та відповіли на питання учнів.

До школярів звернувся курсант Євген Старіков: «Чотири роки тому я покинув стіни нашої рідної 38-ї школи, закінчивши 11 класів, і поступив на навчання в Національну академію Національної гвардії України. Свідомо зробивши цей крок я бачу перспективи які дає мені військова служба і не шкодую про свій вибір».

Під час спілкування з військовими учні дізнались багато цікавого про службу в Національній гвардії, ознайомились з вимогами до кандидатів на військову службу за контрактом, перспективами проходження служби. Також хлопці та дівчата із задоволенням приміряли на себе елементи екіпіровки гвардійців – бронежилет, шолом, захисні окуляри, протигаз, а військові розповіли про призначення та тактико-технічні характеристики всіх цих предметів.

Наостанок учням було продемонстровано відеоролики про службово-бойові завдання бригади та про проходження військової служби за контрактом. Роздані рекламні буклети 23-ї бригади і Національної академії НГУ, а також примірники газети «Ратник» і журналу «Слово честі».

Джерело: https://m.facebook.com/ngu3033/

Більше фото