Обережно, їх думка- важлива!

Листопад 11, 2018 Новини школи 0

Обережно, їх думка – важлива: лідери думок школи №38 м. Запоріжжя

На базі загальноосвітньої школи I-III ступенів №38 було проведене опитування, мета – виявити лідерів думок серед учнів та вчителів.
Лідер – це поводир, якого наслідують, слухають, вірять, його думка важлива для прийняття рішення.
У список авторитетних осіб спеціально не брали директора Бисько Ірину Володимирівну та її команду заступників, – причетність до лідерства очевидна, думки сприймаються безумовно.
Анкету опитування провели у 7, 8, 10 – х класах (враховуючи паралелі, тобто 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б, 10-А). Загальна кількість учасників анкетування – 112 осіб. Питання було одне: до думок якого вчителя чи учня ви дослухаєтеся?
Під час виявлення лідерів-учнів спостерігалася така тенденція: більшість обирали свого друга, за сумісництвом – однокласника. Але навіть крізь маркери заангажованості чітко проступили особистості авторитетів школи.
За результатами опитування лідерами серед учнів стали:
1 місце – Крюков Олег (8 – А),
2 місце – Яценко Олена (7 – А),
3 місце – Бобкова Марія (9 – Б), Арабі Амір (8 – Б), Лобзін Давид (7 – А).
Серед лідерів виділилися також Кірічок Дар’я, Осташко Данило, Краснюк Олександра, Утюж Аліна, Іван Васильєв, Куркула Олег, Шрамко Діана.

Причинами великої популярності називали енергійність, щирість та завзятість учнів. Зазначимо, не завжди авторитетною людиною є “відмінник”, тому що головна причина лідерства є людські чесноти.

Ми запитали переможців, яка причина вашої перемоги?

Серед вчителів лідерами думок є:

1 місце

Черкащенко Світлана Юріївна (вчитель російської мови та світової літератури

2 місце

Дідкова Тетяна Олександрівна (учитель української мови та літератури)

3 місце

Панченко Оксана Владиславівна (вчитель біології)

4 місце

Шаріпова Наталя Анатоліївна (учитель історії та правознавства)

Достатньо голосів набрали також Окуненко Сергій Іванович,  Платонова Крістіна Ігорівна, Платонова Наталя Василівна, Хохлова Олена Єгорівна, Крупська Наталя Львівна, Цілуйко Катерина Сергіївна, Труш Наталя Володимирівна.

Автор дослідження: Крюков Олег, 8-А клас