До уваги батьків учнів!

Жовтень 11, 2016 Новини школи 2

Заходи з профілактики менінгіту

1. Організувати медичний огляд контактних учнів та педагогів. Дітей та педагогів з ознаками захворювання вилучити з колективу та направити в поліклініку.

Відповідальний: Вахненко С.Ю.

2. Організувати щоденний медичний огляд учнів з термометрією.

Відповідальний: Вахненко С.Ю.

3. Забезпечити максимальну ізоляцію контактних учнів від дітей колективу закладу:
– виділити окреме приміщення для занять на період спостереження,
– обмежити переміщення по школі,
– обмежити проведення сумісних заходів,
-користуватися місцями загального використання (фізкультурною залами, столовою) в останню чергу з подальшим провітрюванням, дезінфекцією приміщень.

Відповідальні: Старьявська Н.І., Вахненко С.Ю.

4. Забезпечити проведення посиленого режиму провітрювання та вологого прибирання з миючими засобами приміщень класів, рекреацій, туалетних, спортивного залу, столової школи.

Відповідальні: Клімов О.А., Вахненко С.Ю.

5. Забезпечити проведення генерального прибирання із застосуванням мийно-дезінфікуючих засобів у приміщеннях класу та місцях загального користування по режиму ентеровірусної інфекції.

Відповідальні: Клімов О.А., Вахненко С.Ю.

6. Забезпечити проведення поточної дезінфекції приміщень класів та місць загального користування дезінфекційним засобом по режиму ентеровірусної інфекції.

Відповідальні: Клімов О.А., Вахненко С.Ю.

7. Посилити контроль за питним режимом учнів закладу, рекомендувати вживання кип’яченої води, бутильованої негазованої води в індивідуальних пляшках.

Відповідальні: Вахненко С.Ю., класні керівники

8. Посилити контроль за дотриманням санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму у закладі, в тому числі за миттям, дезінфекцією столового і кухонного посуду на харчоблоці, за проведенням поточних прибирань та поточної дезінфекції у приміщеннях закладу, особливу увагу приділити столовій, предтуалетним і туалетним приміщенням на час карантинних заходів.

Відповідальні: Клімов О.А., Вахненко С.Ю.

9. Посилити контроль за дотримання правил особистої гігієни учнями школи.

Відповідальні: Вахненко С.Ю., класні керівники

10. Приймати перехворілих дітей в дитячий колектив тільки за наявністю довідки-допуску від лікаря поліклініки, або інфекціоніста.: при прийомі в заклад після захворювання.

Відповідальні: Вахненко С.Ю., класні керівники

11. Рекомендувати батькам контактних учнів спостерігати за дітьми вдома, при проявах захворювання (підвищення температури, запалення глотки, скарг на головну біль, інших), звертатися за медичною допомогою в лікувальний заклад, дотримуватися принципів ізоляції хворого на час карантинних заходів.

Відповідальні: Вахненко С.Ю., класні керівники

12. Рекомендувати батькам контактних учнів обмежити відвідування позашкільних закладів (спортивних секцій, гуртків, басейну, тощо).

Відповідальні: Вахненко С.Ю., класні керівники

13. Посилити санітарно-просвітню роботу серед учнів, вчителів та батьків з питань профілактики ентеровірусної інфекції, менінгітів, гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Відповідальний: Вахненко С.Ю., класні керівники

14. Забезпечити суворий облік відвідування закладу, активно встановлювати причини відсутності дітей.

Відповідальний: Примачек Т.М., класні керівники

15. Розмістити на сайті школи інформацію про випадок захворювання на менінгіт в навчальному закладі та рекомендації для батьків по профілактиці даного захворювання.

Відповідальний: Примачек Т.М.

2 Responses

1. Екатерина сказав:

Напишите, пожалуйста, в каком классе и когда было зафиксировано заболевание.

2. escuela сказав:

Карантин закінчився. На менінгіт захворів лише один учень основної школи. Більше випадків хвороби не зафіксовано.